Masz pytania? Zadzwoń!
+48 501 463 794

4ME

od 1 047 zł netto
Poleć produkt znajomemu
X

Fotel obrotowy 4ME


Jak w przypadku większości rzeczy na świecie, projekt krzesła zaczyna się od pomysłu. Co może zainspirować projektanta? Inspiracją Martina Ballendata była z pewnością ergonomia i wygoda. Linia zaprojektowanych przez niego krzeseł obrotowych 4ME jest doskonałym przykładem połączenia najwyższej klasy designu i funkcjonalności. 

Cechą charakterystyczną tych modeli jest unikalne oparcie. Kształt jego mocowania to nie tylko ciekawy design, ale również ważny element funkcjonalny. Wewnętrzna konstrukcja oparcia sprawia, że jest ono niezwykle elastyczne i podąża za każdym ruchem użytkownika. 

Mechanizm S-MOVE montowany w krzesłach to innowacyjna konstrukcja zapewniająca użytkownikowi możliwość dynamicznego siedzenia. Co ważne, dzięki połączeniu z mechanizmem SELF jest ona bezobsługowa – automatycznie dopasowuje ruchy siedziska i oparcia do wagi użytkownika. Do wyboru mamy też inne mechanizmy – mianowicie:mechanizm synchroniczny EPRON SYNCRON PLUS, lub po prostu sam mechanizm SELF. Jak widać możliwości jest sporo, ale na tym się jeszcze nie kończy…

Każdy model występuje w opcji podstawowej (oparcie tapicerowane) z zagłówkiem lub bez, oraz dodatkowo w opcji z siatkowym oparciem, również z zagłówkiem lub bez. Mnogość możliwości i wyjątkowość tej linii powoduje, że w każdym biurze znajdzie ona swoje miejsce.

 

Zapytaj o ten produkt >> Formularz kontaktowy 

 

Zainteresował Cię ten produkt? Skontaktuj się z nami!